ABC Pacjenta

To warto wiedzieć

Pytania i problemy pacjentów

Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje na temat naszej placówki, godzin przyjęć, postępowania w różnych sytuacjach oraz sposobu przygotowania się do wizyty.

Godziny przyjęć

Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

+48 603 286 484

Przygodzice

Strój

Przypominamy, aby każdy pacjent na wizycie posiadał wygodną bieliznę. Ze względu na specyfikę prowadzonych badań i terapii zależy nam na komforcie pacjenta i terapeuty.

Zmiana terminu wizyty

Jeżeli nie czujesz się na siłach, jesteś przeziębiony, masz grypę lub podniesiona temperaturę ciała prosimy o skontaktowanie się z nami w celu przełożenia wizyty na inny termin.

Odwoływanie wizyt

Odwoływanie wizyt: jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówiona wizytę poinformuj nas o tym telefonicznie najpóźniej dobę (24h) przed terminem wcześniej umówionej wizyty.

Pierwsza wizyta

Na pierwszą wizytę zabierz dokumentację medyczna, jeśli posiadasz. W skład dokumentacji medycznej wchodzą m.in.: zdjęcie RTG, badanie tomografem, rezonans magnetyczny, badanie krwi lub inne. Jeżeli nie posiadasz dokumentacji medycznej nie musisz specjalnie wykonywać żadnych badań.

Cennik usług

Wizyty w Centrum Medycyny Manualnej MEDUAL są odpłatne. Cennik oferowanych przez nas usług znajdziesz w zakładce „Cennik”.

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.