Zespół Medual

Piotr Iberhan

Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

Gdy 10 lat temu miał styczność z pierwszym pacjentem, nie przypuszczał, że droga, którą obierze w życiu będzie tak intrygująca i jednocześnie pragmatyczna. Ból, zaburzenia narządów wewnętrznych, psychika i emocjonalność – były to dla Piotra pojęcia zasadniczo różne – zresztą dla medycyny allopatycznej po dziś dzień tak jest.

Dziś jako twórca Medual, fizjoterapeuta i terapeuta manualny, międzynarodowy terapeuta medycyny ortopedycznej wg Cyriax’a, uczestnik blisko 80 szkoleń z zakresu medycyny, ortopedii, technik osteopatycznych i technik powięziowych, ma świadomość, jak skomplikowany jest proces prowadzenia leczenia oraz rehabilitacji osoby zmagającej się z dolegliwościami bólowymi. Jak wiele aspektów ma znaczenie w przypadku właściwego postępowania i jak bardzo jest zobowiązany do ciągłego rozwoju, aby usługi świadczone przez Piotra i jego terapeutów cechowały się najwyższą jakością wobec pacjentów, powierzających Medual swoje zdrowie.

Uważa, że najwyższą wartością, która cechuje osoby pracujące z drugim człowiekiem jest pokora. Wraz z merytoryką pozwala rozwiązywać szlaki połączeń ludzkiego ciała i dzięki temu pozytywnie stymulować ciało do zdrowienia. Pracuje z pacjentami bólowymi, po operacjach chirurgicznych, po artroskopiach, z zaburzeniami pracy narządów wewnętrznych, z nerwicami, z dziećmi, a także z dorosłymi.

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.