Dziecko i Matka

Rehabilitacja i fizjoterapia dla dzieci

Oferujemy kompleksowy pakiet zabiegów terapeutycznych, który łączy wsparcie prawidłowego rozwoju neurologicznego poprzez rozwój czynności ruchowych oraz zajęcia kompensacyjno-korekcyjne dla dzieci i niemowląt. 

Zaangażowana kadra zadba o prawidłowy rozwój Twojego dziecka, dobierając właściwe metody terapii i ćwiczeń usprawniających dziecko, uwzględniając jego indywidualne predyspozycje

Zabiegi i konsultacje fizjoterapeutyczne

Odpowiednie podejście już od pierwszych miesięcy życia dziecka pozwala wykształcić prawidłowe nawyki ruchowe. Regularna obserwacja i korekcja niepokojących symptomów pozwolą znacznie łatwiej wprowadzić pożądane, prawidłowe nawyki ruchowe u dziecka. Zignorowane objawy i zaniedbania w okresie dziecięcym są wraz z upływem czasu trudniejsze do skorygowania, dlatego nie zwlekaj i umów się na konsultacje fizjoterapeutyczną w Ostrowie Wielkopolskim lub Turku.
SL5

Fizjoterapia dla kobiet w ciąży i po porodzie

Wizyta u fizjoterapeuty w okresie prenatalnym, w ciąży lub po porodzie może pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu urazów. Trening z fizjoterapeutą pozwoli na eliminacje najczęstszych przyczyn bólu związanych z ciążą.

Korzystając ze swojej wiedzy, nasi fizjoterapeuci pomagają przyszłym mamom w kształtowaniu prawidłowych nawyków, zmniejszając tym samym ryzyko urazów i późniejszych problemów.

Po połogu wymagana jest odpowiednia ocena i plan rehabilitacji, który pozwoli kobiecie na odzyskanie dobrej formy i nastroju.

Inne świadczenia

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.