Fizjoterapia
Sportowa i Trening

Oferujemy specjalistyczne usługi rehabilitacji i fizjoterapii dla osób aktywnych, sportowców zawodowych i amatorów. Zapewniamy progresywne leczenie schorzeń, wad i urazów, bazujące na wieloletnim doświadczeniu i specjalizacji.

Rehabilitacja sportowców

Programy przeznaczone dla sportowców trenujących zawodowo lub amatorsko. Specjalne działania opracowane dla osób, które zbudowały w sobie umiejętność kontroli motorycznej na podstawowym i rozszerzonym poziomie. Specjalizujemy się w rehabilitacji przebytych urazów, kontuzji i rekonwalescencji, a także ćwiczeniach poprawiających mobilność i wzmacniających mięśnie.

Leczenie urazów sportowych

Wiemy, jak istotny jest szybki powrót do pełnej sprawności. Wiemy także, jak nieprzyjemne jest przerwanie systematycznego uprawiania sportu. Dlatego celem naszych działań jest jak najszybsze wyeliminowanie problemów zdrowotnych zawodnika. W przypadku licznych kontuzji, odpowiednie zastosowanie Terapii Manualnej pozwoli uniknąć unieruchomienia kończyn, czy nawet zabiegu chirurgicznego.

Zajmujemy się diagnozą i leczeniem:

Skręcenia stawów
Zwichnięcia stawów
Naderwanie mięśni I ścięgna
Zerwanie więzadeł

Uszkodzenia łąkotek
Uszkodzenia chrząstek stawowych
Zespoły przeciążeniowe piszczeli
Urazów ortopedycznych

Profesjonalna ocena techniki i jakości ruchów pozwala nam na opracowywanie programów podnoszących możliwości treningowe zawodników. Nasza Autorska Metoda Analizy Ruchu pozwoli na szybki powrót do aktywności, a także na podniesienie wydolności i zwiększenie osiągów.

Inne świadczenia

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.