Medual
dla pacjenta

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne

Wybierając to, co najlepsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze spośród trzech uzupełniających się działów medycyny, przygotowujemy plan
ćwiczeń podczas fizjoterapii i rehabilitacji. 

Doświadczenie oraz wiedza przekładają się na metody leczenia zgodne z potrzebami i możliwościami każdego pacjenta. 

Rehabilitacja indywidualna

Nasze działania cechują się ciągłym analizowaniem i dostosowywaniem programu do pacjenta, w czasie trwania całego procesu leczenia. Dzięki temu nasze kompleksowe działania diagnostyczne i lecznicze bazują na odpowiednio dobranych technikach i metodach rehabilitacyjnych.

Medycyna manualna

Osteopatia zaliczana jest do medycyny niekonwencjonalnej, my traktujemy ją jednak jako integralną całość podejścia do organizmu. Ten manualny system terapeutyczny pozwala na diagnozę i leczenie dysfunkcji oraz ograniczeń ruchowych poprzez odpowiednie dobranie technik medycyny manualnej. 

Holistyczna Terapia Manualna

Rehabilitacja

Fizjoterapia

Osteopatia

W Medual, zamiast skupiać się nai symptomach, traktujemy pacjenta indywidualnie. Całościowe podejście do procesu leczenia pozwala nam dotrzeć do przyczyny schorzeń i całkowicie je wyeliminować. Zachowanie odpowiedniej równowagi i zaangażowanie pacjenta w proces stanowi dla nas podstawę do utrzymania jego dobrego stanu zdrowia.

Inne świadczenia

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.