Rehabilitacja
Neurologiczna

Rehabilitacja i trening funkcjonalny

Problemy neurologiczne możemy podzielić ogólnie na te, które dotyczą Ośrodkowego i Obwodowego Układu Nerwowego. A co, jeżeli na pracę tych dwóch wpływa kolejny? Autonomiczny Układ Nerwowy, bo o nim właśnie mowa, reguluje, a w zasadzie przełącza organizm pomiędzy intensywnością a odpoczynkiem. 

Jeżeli Twój organizm funkcjonuje na zbyt wysokich obrotach przez dłuższy czas, pojawiają się różne zaburzenia. Nasza terapia umożliwi usunięcie napięcia związanego z tą częścią organizmu, regulując pośrednio zaburzone procesy.

Rehabilitacja ogólnoustrojowa

Polegająca na specjalistycznej opiece i podejściu do pacjentów, rehabilitacja ogólnoustrojowa jest dla osób, u których wymagana jest kompleksowa rehabilitacja oraz specjalistyczny nadzór medyczny. To cykl zabiegów przeznaczony dla pacjentów, którzy wymagają wszechstronnego postępowania, czyli rehabilitacji wielonarządowej, usprawniającej funkcjonowanie organizmu po urazach neurologicznych, onkologicznych i wielu innych. Terapie te prowadzimy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i Turku.

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne

Wybierając to, co najlepsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze spośród trzech uzupełniających się działów medycyny, przygotowujemy plan
ćwiczeń podczas fizjoterapii i rehabilitacji. 

Doświadczenie oraz wiedza przekładają się na metody leczenia zgodne z potrzebami i możliwościami każdego pacjenta. 

Zajmujemy się diagnozą i leczeniem:

Dyskopatia
Przepuklina
Uwięźnięcie nerwu
Zaburzenia narządów wewnętrznych
Problemy trzewne
Ból brzucha

Wzdęcia, zaparcia
Zespół jelita drażliwego
Nerwica
Ból
Porażenie , osłabienie siły mięśniowej

Inne świadczenia

Chcesz się umówić na wizytę?

Nic prostszego! Nasz wygodny system rejestracji on-line Ci to umożliwi.